Krakonošova hudební zahrada 2007 - 4 ročník Mezinárodní operní dílny

Pozvání na 3. ročník Mezinárodní operní dílny Krakonošova hudební zahrada 2007. Akce proběhne 29.7.2007 ve hřbitovním kostele v Horním Maršově od 14.00 hod. Průvodní slovo bude tlumočeno do němčiny a polštiny - vhodné i pro zahraniční turisty - diváky! Michaela Müllerová - Svazek obcí Východní Krkonoše.
Komentář a podrobnosti k této akci v těle. Pozvánka přiložena česky, německy, polsky

Krakonošova hudební zahrada

V červenci a v srpnu 2007 probíhá na polské straně Krkonoš pod záštitou a za podpory starostů měst Jelenia Góra a Karpacz již čtvrtý ročník Mezinárodní operní dílny pro mladé pěvce s neobvyklým a zajímavým tématickým zaměřením, vztahujícím se k regionu Krkonoš, Vládce hor Krakonoš v různých operních zpracováních. Studenti a čerství absolventi pěveckých škol zde studují pod vedením zkušených pedagogů árie, dueta a scény z oper skladatelů L.Spohra, K.M.von Webera, F.Flotowa, H.Sommera, A.Conradiho a dalších, kteří ve svých dílech oživili postavu Krakonoše.

V červenci a v srpnu 2007 probíhá na polské straně Krkonoš pod záštitou a za podpory starostů měst Jelenia Góra a Karpacz již čtvrtý ročník Mezinárodní operní dílny pro mladé
pěvce s neobvyklým a zajímavým tématickým zaměřením, vztahujícím se k regionu Krkonoš, Vládce hor Krakonoš v různých operních zpracováních. Studenti a čerství absolventi
pěveckých škol zde studují pod vedením zkušených pedagogů árie, dueta a scény z oper skladatelů L.Spohra, K.M.von Webera, F.Flotowa, H.Sommera, A.Conradiho a dalších, kteří ve svých dílech oživili postavu Krakonoše.

Tak jako minulý rok budou i letos Mezinárodní operní dílny zakončeny slavnostním koncertem Krakonošova hudební zahrada, na kterém vystoupí nejlepší studenti s repertoárem nastudovaným v průběhu těchto dílen. Po úspěchu minulých koncertů Vám nabízíme možnost seznámit posluchače a turisty navštěvující českou stranu Krkonoš s tímto repertoárem a zároveň podpořit projekt blízký Vašemu regionu.

Koncert jistě přispěje k oživení kulturního života Krkonoš i k poznání méně známých skladeb inspirovaných Krkonošemi. Vhodným průvodním slovem zaujme i posluchače, kteří nejsou pravidelnými hosty koncertů a operních představení.

V pověření Mezinárodní operní dílny v Karpaczi
Jaroslav Mrázek
www.mkm-mrazek.cz

PřílohaVelikost
pozvanka_07_nj.pdf133.83 KB
pozvanka_07_aj.pdf133.83 KB
pozvanka_07_pj.pdf218.26 KB
komentar_krakonosova_hudebni_zahrada_07.pdf130.13 KB